Громадський бюджет

Обговорення проєкту бюджету Новослобідської сільської територіальної громади на 2023 рік

Фото без опису  Результати проведенного електронного опитування щодо пропозиції до програми економічного і соціального розвитку Новослобідської сільської територіальної громади на 2022рік.

Розпорядження Про створення Комісії з питань Громадського бюджету в Новослобідській сільській раді

Не чекати на когось, а робити самим

Громадський бюджет – це частина бюджету, з якого здійснюється фінансування заходів, виконання робіт та надання послуг, визначених безпосередньо членами територіальної громади та оформлених відповідно проєктних пропозицій, які стали переможцями конкурсу.

14:39 04.02.2022