Не чекати на когось, а робити самим

Дата: 04.02.2022 14:39

Громадський бюджет – це частина бюджету, з якого здійснюється фінансування заходів, виконання робіт та надання послуг, визначених безпосередньо членами територіальної громади та оформлених відповідно проєктних пропозицій, які стали переможцями конкурсу.

«Не чекати на когось, а робити самим» - під цим гаслом було проведено конкурс проектів мешканців Новослобідської СТГ

За результатами конкурсу переможцями стали наступні проекти:

1. «Обєднання поколінь» - закупівля стільців в Новослобідський будинок культури»
  2. «Оновлене футбольне поле – територія спорту та здорового способу життя
  4. «Благоустрій зони відпочинку на березі р.Сейм пляж Кут».

Рішенням 15 сесії 8 скликання при розподілі коштів вільного залишку за 2021 рік на реалізацію проектів виділено 199680,00грн., а саме:

1.     «Обєднання поколінь» - закупівля стільців в Новослобідський будинок культури» - 50000,00грн.
  2. «Оновлене футбольне поле – територія спорту та здорового способу життя – 50000,00грн.
  3. «Міцна родина – щаслива Україна» - облаштування зони відпочинку для родин з дітьми» - 50000,00грн.
  4. «Благоустрій зони відпочинку на березі р.Сейм пляж Кут». – 49680,00грн.

Дякуємо мешканців за активну життєву позицію та бажання зробити нашу громаду кращою.