філія Князівська сільська бібліотека

Читаємо з гумором!

В наш зовсім нелегкий час, з масою проблем різного характеру дуже важко бути оптимістом та шукати позитив у чомусь. Але вірити в краще потрібно, і не тільки вірити, але й вносити самому щось хороше та веселе в наше повсякденне життя. Виставку до Дня сміху представлено в Князівській бібліотеці ! Кожну книгу, яка представлена в виставці можна замовити онлайн чи за телефоном!

14:36 30.03.2021

Всеукраїнський тиждень дитячого читання

В Князівській бібліотеці стартував традиційний ,щорічний бібліотечний захід – . Зазвичай кожен день свята читання має свою тематику, традиційне цікаве відкриття та закриття; чимало запрошених гостей відвідують бібліотеку в ці дні. В центрі заходів Тижня – книга та її читач. Для бібліотекаря це свято є чудовою нагодою для популяризації серед дітей читання і, власне, бібліотеки. І хоча реалії сьогодення не дозволяють читачам зустрітися в звичній атмосфері, це не повинно стати на заваді дружби дитини з книгою! Тому, кожен, хто зацікавився тим чи іншим літературним твором з підготованої виставки чи має інші літературні вподобання, може (і повинен) звернутися до бібліотекаря за телефоном! Ваша книжечка буде доставлена до свого читача!

14:46 24.03.2021