Книга - це многогранний всесвіт кожної людини

Дата: 23.04.2019 15:12

Книга - це многогранний всесвіт кожної людини

Фото без описуСаме під таким гаслом, вже традиційно 23 квітня бібліотекарем Князівської філії комунального закладу «Новослобідської публічної бібліотеки» було  проведено захід присвячений Всесвітньому Дню книги та авторського права.

Бібліотекар Любов Віталіївна Бикова провела бесіду-дискусію  та розповіла присутнім дітлахам про чудову традицію святкування Дня книги, яка народилась у Каталонії, де 23 квітня, у День Святого Георга, традиційно дарували троянду за кожну куплену книжку.

Діти з захопленням обговорювали важливість книжок у їхньому житті та задавали питання, які книжки є цікавими.

Такі заходи сприяють розширенню уявлення дітей про роль книги в житті людини, спонукають до читання художньої літератури, розвивають прагнення до знань.