Протидія домашньому насильству

З 25 листопада по 10 грудня 2019 року відбувається щорічна Всесвітня акція «16 днів проти насильства». Тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій більш ніж 100 країн світу активізують з 25 листопада по 10 грудня свої зусилля заради об'єднуючої мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у співвітчизників, створити в конкретному регіоні або окремій державі соціальний простір, вільний від насильства. Проблема домашнього насильства – дуже серйозний виклик для світового суспільства, та для України зокрема.

14:49 30.11.2021

25 листопада відзначають Міжнародний день усунення насильства проти жінок.

Незважаючи на те, що ми живемо в XXI столітті, статистика про факти насильства щодо жінок є невтішною як в цілому у світі так і в нашій державі. За останніми дослідженнями кількість жінок у віці 15-49 років в Україні, які щорічно страждають від фізичного та сексуального насильства, становить 1,1 млн. Проте тільки 30 % наважується повідомити про своє скрутне становище.

14:37 30.11.2021

25 листопада відзначають Міжнародний день усунення насильства проти жінок.

14:04 30.11.2021