В рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" відбувся круглий стіл на тему: "Профілактика домашнього насильства"

Дата: 27.11.2023 18:50

Фото без опису

🔴📋👥В рамках Всеукраїнської акції « 16 днів проти насильства» в приміщенні  Путивльської публічної бібліотеки відбувся круглий стіл на тему: «Профілактика домашнього насильства». У засіданні круглого столу взяли участь суб’єкти  , що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі: головний юрист Путивльського бюро правової допомоги Ганна Піюк, начальник Конотопського районного сектору №1 філії ДУ « Центр пробації» в Сумській області Микола Максимович , представники  Комунального закладу « Центр з надання соціальних послуг» Новослобідської сільської ради  в.о директора Лілія Єременко, фахівець із соціальної роботи Тетяна Ніколаєва та практичний психолог Дар’я Привалова.
📍📍📍Під час зустрічі було зосереджено увагу на таких питаннях, як протидія домашнього та ґендерно зумовленого насильства,привернення уваги суспільства до актуальних для українського суспільства питань подолання та попередження насилля в сім’ях, підвищення рівня обізнаності населення щодо можливості отримання допомоги, розглянули питання взаємодії між суб’єктами, які здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі.
🔼 Учасники круглого столу обговорили взаємодію та співпрацю метою якої є забезпечення  організації надання якісних соціальних , правових послуг постраждалим особам та ефективне виявлення і узгоджене реагування на факти вчинення домашнього насильства
Також у ході круглого столу йшлося про важливі питання партнерських відносин у напрямку допомоги суб’єктам пробації на шляху до позитивних змін, подальшої співпраці у проведенні системної та цілеспрямованої роботи щодо запобігання вчиненню суб’єктами пробації повторного кримінального правопорушення.
За результатами круглого столу було досягнуто домовленості про подальшу співпрацю та взаємодію
❗☎В котре нагадуємо, куди ви можете звертатися, якщо стали жертвою
насильства, або ж знаєте про такі випадки:
1578 – з питань протидії торгівлі людьми;
1588 – з питань запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей;
 0 800 500 335 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів ) та
 116 123 (безкоштовно з мобільних телефонів) – з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації;
  0 800 505 501 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів ) та 527 (безкоштовно з мобільних телефонів) – з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів;
 0 800 500 225 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів ) та
 116 111 (безкоштовно з мобільних телефонів) – Національна «гаряча лінія» для дітей та молоді.