Протидія торгівлі людьми

В рамках заходів до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми фахівцми Новослобідської сільської ради був проведений інформаційний захід для мешканців громади

В рамках заходів до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми та з метою привернення уваги до проблеми запобігання примусової праці, фахівцми Новослобідської сільської ради був проведений інформаційний захід для мешканців громади. Під час заходу було розповсюджено інформаційні листівки «Поради, які будуть корисними перед поїздкою за кордон» та буклети з контактними телефонами «гарячих» ліній з протидії торгівлі людьми. Отримана інформація, безперечно, стане у нагоді та убереже від необдуманих вчинків та неправильних рішень при працевлаштуванні.

15:21 10.08.2023

Продовжуємо інформаційну компанію до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми. Мінсоцполітики України за підтримки проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» SURGe розпочало серію рекомендацій про те, як розпізнати потерпілих від торгівлі людьми т

У цьому матеріалі – про те, що важливо знати батькам для безпеки їхніх дітей онлайн. Ми розкажемо про ознаки в поведінці дітей, які можуть викликати занепокоєння; поради, які батьки можуть дати своїм дітям, щоб вберегти їх від онлайн-зловмисників; а також наведемо базові рекомендації, як вчити дитину безпечної поведінки в інтернеті.

13:30 08.08.2023

З початку війни ризик потрапляння в ситуацію торгівлі людьми значно підвищився

Жінки та діти, які змушені зараз покинути Україну через військову агресію Росії та прямують до сусідніх країн, стикаються з ризиками торгівлі людьми. Водночас чоловіки, що залишаються всередині країни, також можуть стати здобиччю торговців людьми. Втрата роботи і доходу внаслідок війни, обмежені можливості забезпечити головні потреби внутрішньо переміщених осіб, біженців та постраждалого від війни населення призводять до зростання ризиків. Звернутися за практичними порадами можна до: Національної гарячої лінії з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів 527, що працює за підтримки МОМ, з 8:00 до 20:00 за номером 527 (безкоштовно з мобільних телефонів) або 0 800 505 501 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів). Особи, які перебувають за кордоном, можуть звернутися до консультантів гарячої лінії за електронною адресою 527.hotline@gmail.com

15:51 02.08.2023

Мінсоцполітики спільно з партнерами розпочинають інформаційну кампанію до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, який відзначатиметься 30 липня.

Торгівля людьми ближче, ніж здається. В межах кампанії ми з партнерами надамо рекомендації про те, як розпізнати потерпілих від торгівлі людьми та допомогти їм.

15:50 02.08.2023

У рамках проведення інформаційної кампанії до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, працівники Новослобідської сільської ради взяли участь у заході під гаслом ,,Людина не товар,,

Всесвітній день протидії торгівлі людьми, що відзначається 30 липня, має особливе значення для всієї світової спільноти. Започаткований Генеральною Асамблеєю Організації Об'єднаних Націй у 2013 році, цей день акцентує увагу на проблемі порушення прав людини, яка залишається актуальною для кожної країни світу.

13:19 01.08.2023

Торгівля людьми – жахливий злочин, що призводить до кримінальної експлуатації невинних осіб, змушуючи їх переживати знущання та неволю. Важливо усвідомлювати і знати про різні форми цієї злочинності, щоб мати змогу протидіяти їй. Тому сьогодні детальніше розглянемо кожну з форм.

10:16 01.08.2023