В Новослобідьській сільській раді Конотопського району Сумської області

створено Відділ - Центр надання адміністративних послуг.

Розпорядок роботи:

Понеділок – четверг з 8.00 до 17.15

П'ятниця з 08.00 до 16.00

Без перерви на обід

Вихідні дні: субота, неділя

Реквізити для сплати адміністративного збіру за надання відомостей з єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців

Отримувач: ГУК Сум.обл/Новослобід-ка СТГ/22012700
Код отримувача: 37970404
Банк отримувача:Казначейство України(ел. адм. подат.)
Номер рахунку: UA428999980333239300041018514
Код класифікації доходів бюджету:22012700
Призначення платежу:  Адміністративний збір за надання відомостей з єдиного державного реєстру юр. осіб, фіз осіб - підприємців (ВИТЯГ)   120  грн.00коп. та реєстру нерухомості (інформ.довідка) 60 грн.00коп

Отримувач: Новослобідська с/р
Банк отримув:ГУК Сум.обл/Новослобідська СТГ 22010300
Номер рахунку: UA608999980314030530000018514
Код класифікації доходів бюджету:отг с. Нова Слобода22012600
Призначення платежу: адміністративний збір за ДРРП "Адміністративний збір за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень Право власності - 250 грн. Інше речове -120 грн.

Отримувач: Новослобідська с/р
Банк отримув:ГУК Сум.обл/Новослобідська СТГ 22010300
Номер рахунку: UA078999980314030501000018514
Код класифікації доходів бюджету:отг с. Нова Слобода 22010300
Призначення платежу: Адміністративний збір за внесення відомостей до державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців
Внесення змін для  Юридичних осіб -  740  грн.Фізичні особи - підприємці - 220 грн.

Нові розміри адміністративного збору в 2022 році у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень:

Адміністративний збір справляється у відповідному розмірі від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року, в якому надається відповідна адміністративна послуга (станом на 01.01.2022р.-2481грн.).

Адміністративний збір

урахуванням виду реєстраційної дії або надання інформації та строків)

Розмір плати (від

прожиткового мінімуму для працездатних осіб станом на 01 січня 2020 року)

Округлена сума, грн

За державну реєстрацію права власності у строк:

що не перевищує 5 робочих днів

0,1

250

у строк 2 робочі дні

1

2480

у строк 1 робочий день

2

4960

у строк 2 години

5

12410

За державну реєстрацію інших речових прав, відмінних від права власності (крім іпотеки) у строк:

що не перевищує 5 робочих днів

120

у строк 2 робочі дні

1240

у строк 1 робочий день

1

2480

у строк 2 години

6200

За державну реєстрацію обтяжень речових прав, іпотеки у строк, що не перевищує 2 робочих днів

120

За виправлення технічної     помилки, допущеної з вини заявника у строк, що не

100

За отримання інформації з Державного реєстру прав, у строк, що не перевищує 1 робочого дня з дня реєстрації відповідної заяви в Державному реєстрі прав з розрахунку за кожні 25 сторінок інформації.(ПАПЕРОВА ФОРМА)

60

За отримання інформації з Державного реєстру прав, у строк, що не перевищує 1 робочого дня з дня реєстрації відповідної заяви в Державному реєстрі прав з розрахунку за одну годину можливості використання сервісної послуги у формі

прикладного програмного інтерфейсу (ЕЛЕКТРОННА ФОРМА)

30

ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ

За державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу

(крім громадських об’єднань та благодійних організацій), що містяться в Єдиному державному реєстрі, крім внесення змін до інформації про здійснення зв’язку з юридичною особою

0,3

740

За державну реєстрацію змін відомостей про прізвище, ім’я, по батькові або місцезнаходження фізичної особи –

підприємця

та за державну реєстрацію змін до відомостей про громадське об’єднання чи благодійну організацію

0,1

250

Відділ - Центр надання адміністративних послуг надає послуги:

• Взяття на облік безхазяйного нерухомого майна.
  • Скасування рішення державного реєстратора.
  • Внесення змін до запису Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.
  • Державна реєстрація права власності на нерухоме майно.
  • Внесення змін до записів до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно у зв’язку з допущенням технічної помилки не з вини державного реєстратора прав на нерухоме майно.
  • Державна реєстрація іншого речового права на нерухоме майно, обтяження права на нерухоме майно (крім державної реєстрації іпотеки нерухомого майна).
  • Внесення запису про скасування державної реєстрації прав.
  • Скасування запису Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

«Мобільний адміністратор – це ДОСТУПНО»

Мобільний адміністратор –проєкт «Програми ЄС Міцні Регіони – Спеціальна програма підтримки України» що співфінансується Європейським Союзом та Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, що діє у Новослобідській територіальній громаді з початку 2023 року та є «рятувальним колом» для тих жителів нашої громади, які через різні життєві обставини опинилися в ситуаціях, коли фізичний стан не дає можливості самостійно вирішити питання щодо оформлення необхідних документів. Підвищення якості життя старшого покоління, людей з постійними та тимчасовими вадами здоров’я, а також тих, кому важко пересуватись – один із найголовніших пріоритетів сільскої ради. Саме тому для таких категорій громадян Відділ-Центр адміністративних послуг Новослобідської слільської ради здійснює виїзні обслуговування на дому, в лікарні або за місцем їх перебування. Обслуговування здійснюється за допомогою мобільних цифрових кейсів, що оснащенні всім необхідним технічним обладнанням.

09:15 01.05.2023