Комунальне некомерційне підприємство "Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини"

МОЗ закликає регіони використати приклад Буковини щодо відслідковування контактів з COVID-19 Міністерство охорони здоров’я закликає місцеву владу в регіонах поширювати успішний досвід буковинських епідеміологів для відстеження контактних осіб з хворими на COVID-19.

16:35 30.09.2021

З 1 ЖОВТНЯ РЕІМБУРСАЦІЮ ІНСУЛІНІВ АДМІНІСТРУВАТИМЕ НСЗУ

Необхідність змін та встановлення  чітких і зрозумілих правил програми реімбурсації як для пацієнтів і лікарів, так і для виробників та дистриб'юторів інсуліну є очевидною. Національна служба здоров’я стане єдиним платником за програмою. Усі учасники процесу користуватимуться тими перевагами, які надає єдиний платник НСЗУ, як це зараз відбувається з програмою  «Доступні ліки»

11:52 30.09.2021