Звіт КНП Новослобідської сільської ради «Амбулаторія загальної практики- сімейної медицини» за 2021 рік

Дата: 27.01.2022 09:48

Фото без опису

До КНП Новослобідської сільської ради «АЗПСМ» входять 11структурних підрозділів:

1. АЗПСМ с. Нова Слобода – працює: лікар терапевт, лікар загальної практики сімейної медицини, лікар стоматолог, дві медичні сестри, молодша медична сестра.

2. АЗПСМ с. Мазівка—працює медична сестра.

3. ПЗ с.Мачулища ----працює медична сестра.

4. ПЗ с.Князівка ---- працює  медична сестра.

5. ПЗ с.Линове ---працює фельдшер.

6. ПЗ с.Бунякине –працює медична сестра.

7. ПЗ с. Манухівка працює фельдшер.

8. ПЗ с. Б-Лежачи---посада фельдшера вакантна.

9.ПЗ с. Чаплищи ---працює молодша медична сестра.

10. ПЗ с. Юрєве ----фельшер.

11. ПЗ с. Волинцеве—працює акушерка.

На прийомі з лікарями працює—медична сестра.

За звітний період закладом було підписано декларацій з лікарями – 1390, з них 112 дітей.

Проведено вакцинацій – 3474 , проведено обслідування на Антиген до SARS-COV-2 методом взяття експрес тестів—257, з них позитивних – 71 взято ПЛР тестів-66,  всі були доставлені до обласної лабораторії.

За звітний період підприємством було закуплено лікарських препаратів, засобів індивідуального захисту та засобів дезінфекції на суму -- 32950,99 грн.,

Виплачено заробітної плати та  стимулюючих на суму –1505378,59грн.,

закуплено канцтоварів на суму – 7582 грн.

оплачено послуг , крім комунальних на суму—139682,16грн.,

придбано паливно-мастильних матеріалів на суму—116025,00грн.,

виготовлено вивіски для амбулаторій та пунктів здоровя на суму-3850,0грн.,

придбано господарських матеріалів та інвентарю на суму—591,0грн.,

відшкодовано витрат за проходження комісій призовниками та військовозобовязаними на суму—41289,35грн.,

відшкодовано витрат на придбання лікарських препаратів для дітей з інвалідністю та онкохворим на суму—47228,18грн.,

Закладом було укладено два договори с НЗСУ на надання первинної медичної допомоги за програмою медичних гарантій, та вакцинація від короновірусної хвороби COVID-19 на загальну суму 497549 грн.

Проведено поточний ремонт автомобілів, проведені ремонтні роботи по доступності до амбулаторії  осіб з інвалідністю (приведено у відповідність до вимог ДБН пандус в амбулаторії с. Нова Слобода), встановлено твердопаливний котел в амбулаторії с. Мазівка.Проведено поточний ремонт стоматкабінету в амбулаторії с. Нова Слобода.

Був розроблений  та затверджений графік прийому лікарями  в структурних підрозділах, розпланований виїзд лікарів по населеним пунктам громади.

Було приведено у відповідність до плану спроможних мереж  структурні підрозділи закладу та забезпеченості компютерним обладнанням, програмним супровідом,  мережею інтернет.

Медичними працівниками закладу були пройдені тренінги та навчання  з організації  та техніки проведення щеплень від COVID-19, та по наданню невідкладної допомоги при поствакцинальних реакціях, а також впровадженню електронних лікарняних,

по внесенню вакцинації в МІС, а також з виписування пільгових рецептів на інсулін та веденню пацієнтів хворих на цукровий діабет.

В.о. директора пройшла навчання по вакцинації від COVID-19, по наданню платних медичних послуг, по наданню невідкладної допомоги при поствакцинальних реакціях,  по охороні праці, по впровадженню електронних лікарняних, по занесенню вакцинації в МІС.

Надано платних послуг на загальну суму 420 грн.

В. о. директора                                                                       Ірина Горбовцова