Вже рідні для нас та наших пацієнтів команда лікарів Українсько-Ізраїльської місії медичних волонтерів FRIDA UKRAINE , знову завітали до Новослобідської громади!

Дата: 20.02.2024 15:04

Фото без описуЛікарі проводили обстеження,УЗД та консультації населення громади, проводили малоінвазивні операцій в польових умовах. Було прийнято близько 200 пацієнтів, та проведено більше 1000 консультацій!

Ендокринолог,УЗД

Терапевт, гастроентеролог,УЗД

Кардіолог, УЗД серця

Судинний хірург ( УЗД судин)

Дерматолог

Педіатр

Хірург( проктолог,онко)

Уролог,УЗД

Травматолог

Психотерапевт

Невропатолог

Офтальмолог

Гінеколог,УЗД

Мешканці Новослобідської громади висловлюють щиру вдячність команді лікарів Українсько-Ізраїльської місії медичних волонтерів FRIDA Ukraine за надану медичну допомогу !Низький уклін лікарям і величезна, не маюча кордонів подяка за унікальні руки, які справляються навіть з самою складною хворобою. Спасибі за добрі серця, щирість і відповідальність з якими ви підходите до кожного пацієнта. Сердечно дякуємо за вашу чуйність, надану нам допомогу і людяний підхід!

Щира вдячність голові громади

Ользі ГАРКАВЕНКО за підписання меморандуму між Новослобідською сільською радою та FRIDA Ukraine для постійного надання спеціалізованої, професійної медичної допомоги населенню нашої громади! Дякуємо за надану можливість населенню громади обстежуватись у таких професійних лікарів!

Спасибі за професіоналізм, щире та чуйне ставлення до кожного пацієнта, за готовність допомогти!💛💙