З 1 грудня на Сумщині розпочинається заборона на лов раків

Дата: 29.11.2023 15:42

Фото без описуЗ 1 грудня на Сумщині розпочинається заборона на лов раків

Сумський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 1 грудня 2023 року по 30 червня 2024 року в області триватиме заборона на вилов річкових раків у період їх природного відтворення та першої линьки.

Заборону встановлено з метою забезпечення охорони цього виду водних біоресурсів у період їх спарювання, виношування ікри та збільшення запасів у водоймах Сумської області. Лов раків в заборонений період є порушенням природоохоронного законодавства, в результаті якого передбачена адміністративна відповідальність (штраф до 680 грн). Крім того, порушнику доведеться сплатити збитки у розмірі 3 332 грн за кожного незаконно виловленого рака.

Сумський рибоохоронний патруль закликає громадян бути відповідальними та дотримуватись вимог чинного природоохоронного законодавства. Якщо помітили порушення правил рибальства просимо невідкладно повідомляти на «гарячу лінію» Управління: (096) 838-25-70 або (0542) 77-17-15.