Відділ житлово - комунального господарства, земельних відносин, містобудування та надзвичайних ситуацій

Первоцвіти занесені до Червоної книги України.

Лише квіти живуть по-справжньому. Живуть відраховані ним дні так відчайдушно кольору, ніби розуміють краще людей швидкоплинність життя. Квіти – символ самого життя. Вони, як і люди, народжуються, живуть і вмирають. Але за своє коротке життя вони встигають принести нам так багато радості просто від споглядання їх краси, крихкості і досконалості. Первоцвіти, які ви бачите на картинці, можна побачити в нашій місцевості. Зараз, нажаль, у нас обмежена можливість завітати до лісу, у зв’язку з перебуванням нашої громади в зоні бойових дій, що збереже їм життя.

09:20 07.03.2023

За підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку — АГРО

За підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку — АГРО до Новослобідської сільської ради, в якості благодійної допомоги, від Благодійної організації «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ЗБЕРЕЖИ УКРАЇНУ!» надійшла гуманітарна допомога у вигляді насіннєвого матеріалу для використання в господарській діяльності приватними домогосподарствами громади, а саме якісне насіння високоврожайних сортів різних видів овочевих культур та зелені – моркви, буряка, квасолі, гороху, редису, цибулі, огірків, кабачків та латуку з ціллю допомогти постраждалим громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах внаслідок збройної агресії рф.

15:27 21.02.2023