Відділ житлово - комунального господарства, земельних відносин, містобудування та надзвичайних ситуацій

Відділ житлово-комунального господарства, земельних відносин, містобудування та надзвичайних ситуацій Новослобідської сільської ради нагадує!

13:59 01.11.2022

Осінь – нелегка пора для рятувальників служби з надзвичайних ситуацій України.

Осінь – нелегка пора для рятувальників служби з надзвичайних ситуацій України. І це не дивно. Адже щорічно з приходом осінньо-зимового періоду значно збільшується кількість пожеж. Лише протягом січня-вересня місяця на території Новослобідської сільської ради Конотопського району сталося 9 пожеж в приватних домоволодіннях та 1 пожежа на сільськогосподарських угіддях (пшениця), яка сталася при обстрілах агресії російської федерації. Основними причинами пожеж у цей період були порушення вимог пожежної безпеки під час монтажу й експлуатації пічного опалення, електронагрівальних та газових приладів.

14:46 07.10.2022

Сьогодні 07.10.2022 комісією при Новослобідській сільській раді

Сьогодні 07.10.2022 комісією при Новослобідській сільській раді з питань фіксації руйнування майна у зв’язку з бойовими діями було здійснено обстеження будинків соціальної інфраструктури та одного будинку місцевого мешканця, які зазнали руйнувань та пошкоджень в результаті мінометного обстрілу з боку російської федерації. Вчора приблизно 0 22.00 годині була обстріляна територія громади. На щастя, - жертв серед населення немає, проте значних пошкоджень зазнали приміщення сільського будинку культури, адміністративне приміщення сільської ради, незначних пошкоджень зазнало приміщення дитячий оздоровчий табір.

08:21 07.10.2022

Всесвітнього дня прибирання

Сьогодні 17 вересня 2022 року Україна, разом зі 191 країною світу, приєдналась до Всесвітнього дня прибирання “World Cleanup Day”.

14:48 17.09.2022