УВАГА! УВАГА! УВАГА!

Дата: 18.10.2023 15:44

Фото без описуУВАГА!    УВАГА!    УВАГА!

Відділ житлово-комунального господарства, земельних відносин, містобудування та надзвичайних ситуацій Новослобідської сільської ради ПОПОРЕДЖАЄ!

До уваги всіх хто в полосі 20 км від ворога – росіяни дронами встановлюють ПМН (Протипіхотні міни), бува зверху примотують шар трави чи гілки...

Також ПМНка, замаскована та з додатковим зарядом знизу – тротил з маленькими цвяхами. Тротилу десь 400 г +-.

Встановлюють дронами, зазвичай на дорогу, у колію.

ПМНки зустрічаються і перші, і другі, і четверті.

1) Не підходити.

2) У жодному разі не чіпати.

3) Не користуватися поблизу засобами зв’язку та іншими електронними приладами (дистанційне управління тощо).

4) Не намагатися самостійно огородити підозрілу знахідку, треба запам’ятати місце виявлення даного предмету.

5) Повернутися у тому напрямку в якому прийшов – не поспішаючи крок у крок на відстань не менше 100 м.

6) Терміново повідомити про знахідку до оперативних служб за телефонними номерами «101» або «102».

7) Повідомити оточуючим про можливу небезпеку, а також розповісти, що до даного місця не можна наближатися.

Наша громада віднесена до зони бойових дій, треба бути уважним та не нехтувати заходами безпеки. При виявленні боєприпасу, схожого на нього предмету, іншого невідомого та підозрілого предмету.

Будьте завжди уважними! Бережіть себе!