Звіт житлово-комунального господарства

Дата: 28.02.2024 13:17

ЖИТЛОВО- КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО

У сфері житлово-комунального господарства на території Новослобідської сільської ради функціонує Відділ житлово-комунального господарства, земельних відносин, містобудування та надзвичайних ситуацій Новослобідської сільської ради, який здійснює діяльність, передбачену Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та комунальні підприємства «Турбота», «Джерело» - які надають населенню житлово-комунальні послуги  з централізованого водопостачання та  робіт з благоустрою.

Згідно програми підтримки комунальних підприємств Новослобідської сільської ради на 2021-2025 роки були спрямовані кошти а саме:

КП «Турбота» в сумі 2000 тис. грн;

КП «Джерело» в сумі 400,00 тис. грн.

Протягом 2023 року на території громади проводились роботи по очищенню доріг від снігу, підрізання дерев, косіння трави, поточний ремонт водопровідного господарства та інші види робіт з благоустрою.

По програмі питна вода Новослобідської сільської ради на 2021-2025 роки було придбано:

насосне обладнання на суму 57 тис. гривень;

матеріали для ремонту водо мереж на суму 18,340 тис. гривень;

Послуги з централізованого водопостачання надаються 1352 абонентам. На балансі КП «Джерело» знаходиться 25 свердловини з них 2 не працюють в зв’язку з військовими діями та  71,3 км мереж централізованого водопостачання.

Для контролю за якістю питної води з децентралізованих джерел водопостачання у 2023 році проведено лабораторне дослідження питної води з колодязів на загальну суму 14653,30 гривень, та артезіанських  свердловинах башт Рожновського на загальну суму 40,857 тис. гривень

Відповідно до Програми підтримки діяльності та розвитку місцевої пожежної охорони Новослобідської сільської ради на 2021-2025 роки та для забезпечення захисту жителів населених пунктів сільської ради, підвищення рівня протипожежного захисту на організацію діяльності місцевої пожежної охорони було спрямовано коштів на суму 150,870 тис. гривень.

Налагоджена робота пожежних машин, які в будь який час виїжджають на ліквідацію наслідків надзвичайних ситуацій (пожежі).

По програмі забезпечення захисту населення і території Новослобідської сільської ради від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та наслідків спричинених воєнними діями на 2021-2025 роки було придбано:

Дозиметри-радіометри 24,2 тис. грн;

Бронежилети на суму 35,0 тис. грн;

Генератор навісний на трактор 98,6 тис. грн.

Задля своєчасного оповіщення населення у разі виникнення надзвичайної ситуації у звітному періоді було придбано обладнання системи оповіщення на загальну суму 99,0 тис. гривень.

Благоустрій — це візитна картка громади і кожного населеного пункту в цілому. Варто зауважити, що стан вулично-дорожньої мережі, освітлення, озеленення та чистота села чи селища — це результат спільної діяльності влади  і громадськості, це показник рівня участі громади у вирішенні проблем та перспектив розвитку комунального обслуговування населеного пункту.

Щорічно проводиться спилювання аварійних дерев, обрізку крон дерев, ліквідація стихійних сміттєзвалищ.

За Програмою благоустрій населених пунктів Новослобідської сільської ради були спрямовані кошти у сумі 1164,946 тис. грн..

З метою створення сучасної інфраструктури населених пунктів Новослобідської ОТГ, підвищення рівня безпеки та комфорту населення, було проведено ряд заходів в межах спів фінансування:

• поточно середній ремонт комунальної дороги в селі Нова Слобода

по вулиці Велика протяжністю 1.6 км, вартістю 10425,747 тис. грн..

• аварійний ремонт дороги місцевого значення між населеними пунктами село Мазівка та село Линове протяжністю 4,5 км, вартістю 3 млн. грн.

Відповідно до Програма економічного і  соціального розвитку

Новослобідської  сільської ради  на 2022-2023   роки було придбано:

• екскаватор-навантажувач вартістю 3,250 млн. грн.;
  • причіп 2ТСП-6 вартістю 214,800 тис.грн..
  • комбайн зернозбиральний самохідний Lovol – 2,657,2 млн. грн.
  • трактор FT 1054 AC – 1,268,925 млн. грн.
  • вантажний автомобіль-самоскид УАК СКД-5 – 2,238,8 млн. грн.

Для підтримки місцевих військових частин була розроблена та затверджена Програма підвищення обороноздатності та підтримки військових частин, було спрямовано коштів на суму 347,996 тис. грн., а саме:

• прожектор світлодіодний спеціальний ЗПР-45 вартістю 47 тис.грн.;
  • тепловізор вартістю 65 тис. грн.;
  • їжак вартістю 7,480 тис. грн.;
  • МПП вартістю 122,5 тис. грн.;
  • послуги перевезення вантажів вартістю 92 тис. грн.;
  • послуги екскаватора вартістю 14,016 тис. грн..

Підсумовуючи хочеться зазначити, що для досягнення бажаних результатів нам потрібно співпрацювати та зосередитись на спільній меті.

Вдячність місцевим жителям, які підтримують свої та прилеглі території в належному стані.