Працівники Новослобідської сільської ради підвищували кваліфікацію в Сумському регіональному центрі підвищення кваліфікації

Дата: 27.04.2023 16:33

Фото без опису☝ Робота в громаді вимагає отримання максимум знань з різних сфер суспільного розвитку, соціально-економічних питань, управлінської діяльності. Тому однією з важливих складових є професійна підготовка посадових осіб місцевого самоврядування.

📝 В Новослобідській громадії діє Програма підвищення кваліфікації кадрів місцевого самоврядування Новослобідської сільської ради на 2023-2025 роки, метою якої є підвищення кваліфікації та забезпечення професійного розвитку персоналу, що сприятиме поліпшенню виконання фахівцями своїх обов’язків, відповідно до вимог сьогодення.

✔️Так, протягом січня – квітня 2023 посадові особи сільської ради підвищували свою професійну компетентність у Сумському регіональному центрі підвищення кваліфікації (дистанційно):

🔸За загальною професійною програмою підвищення кваліфікації для вперше призначених в органи місцевого самоврядування - 1 особа;

🔸За загальною професійною програмою підвищення кваліфікації посадових осіб місцевого самоврядування – 4 особи.

🔸 За загальними короткостроковими та спеціальними короткостроковими програмами підвищення кваліфікації - 15 осіб на теми:

🔹Цілі сталого розвитку в системі державного управління та місцевого самоврядування;

🔹Залучення інвестицій для регіонального і місцевого розвитку;

🔹Забезпечення гендерного паритету на публічній службі;

🔹Організація роботи територіальних громад у сфері управління муніципальними відходами;

🔹Впровадження змін;

🔹Сприйняття змін;

🔹Ділова українська мова;

🔹Державна мова – для держави;

🔹Комунікації в соціальних мережах: самопрезентація;

🔹Ефективність ділових переговорів;

🔹Інформування громадськості про державну політику у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції України;

🔹Медіаграмотність та критичне мислення як інструменти протидії інформаційній агресії в медіапросторі. Образ ворога. Мова ворожнечі;

🔹 Сучасні інструменти запобігання і протидії корупції;

🔹 Профілактика та корекція професійного вигорання публічних службовців;

🔹 Розвиток професійної мовної компетентності;

🔹 Технології електронного урядування;

🔹 Корпоративна культура як засіб підвищення ефективності діяльності органу публічної влади;

🔹Психологія ефективного спілкування. Розв’язання конфліктів у професійній діяльності.

За результатами навчань отримані сертифікати про підвищення кваліфікації встановленого зразка.

Вдосконаленні компетентності позитивно вплинуть на результативність роботи кожного посадовця!