Навчально-науковий інститут «Інститут державного управління» ХНАУ імені В.Н. Каразіна здійснює прийом студентів на навчання за денною та заочною формами

Дата: 16.06.2023 10:33

Фото без опису

Навчально-науковий інститут «Інститут державного управління» Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна (далі – Інститут) відповідно до «Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2023 році» (наказ Міністерства освіти і науки України від 15.03.2023 року №276) у складних умовах воєнного стану, з метою підготовки висококваліфікованих та патріотично налаштованих управлінців здійснює прийом студентів на навчання за денною та заочною формами:

– для здобуття освітнього ступеня бакалавра за спеціальностями:

073 «Менеджмент» за освітніми програмами:

«Міжнародний бізнес та корпоративний менеджмент»;

«HR-менеджмент»;

281 «Публічне управління та адміністрування» за освітньою програмою «Публічне управління»;

(Посилання на телеграм-канал для бажаючих вступати на бакалавріат – https://t.me/+3kPQJR642YU3Zjli);

– для здобуття освітнього ступеня магістра на основі здобутого освітнього ступеня бакалавра, спеціаліста або магістра за спеціальностями:

051 «Економіка» за освітньою програмою:

«Управління персоналом та економіка праці»;

073 «Менеджмент» за освітньою програмою: «Бізнес-адміністрування в корпоративному секторі економіки»;

281 «Публічне управління та адміністрування» за освітніми програмами: «Публічне управління та адміністрування»; «Публічна політика та управління в умовах гібридних загроз»; «Публічне управління економічною та цифровою модернізацію суспільства»;

(Посилання на телеграм-канал для бажаючих вступати на магістратуру – https://t.me/+-srE5wd771c4MjNi).

Крім того, Інститут здійснює прийом на навчання за державним замовленням Національного агентства України з питань державної служби за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» за освітньою програмою «Публічне управління та адміністрування» за заочною формою – голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, державних службовців, які мають стаж державної служби або служби в органах місцевого самоврядування не менше як один рік на момент подання документів до відбіркової комісії Інституту.

Запрошуємо на навчання до Інституту:

– для здобуття освітнього ступеня бакалавр – випускників шкіл, ліцеїв, гімназій;

– для здобуття освітнього ступеня магістра – посадовців органів влади, керівників та спеціалістів державних та комунальних підприємств, установ і організацій, закладів освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту, правоохоронних органів, підприємницьких структур, волонтерських формувань, громадських об’єднань, військовослужбовців, усіх бажаючих здобути управлінську вищу освіту.

Освіта попри війну! Україна понад усе!