Тренінг " Участь громадян в процесах управління на місцевому рівні з застосуванням принципу гендерної рівності"

Дата: 19.05.2023 18:25

Возможно, это изображение 13 человек, люди улыбаются, люди учатся и текст17 - 18 травня Уповноважена особа з питань гендерної політики Новослобідської сільської ради - Антоніна НЕЧАЄВА взяла участь у тренінгу " Участь громадян в процесах управління на місцевому рівні з застосуванням принципу гендерної рівності". 👱👪🧑‍🦳🧑‍🦰Завдяки чудовим тренерам учасники тренінгу мали можливість ознайомитись з теоріями та практиками забезпечення принципів недискримінації за ознакою статі та гендерної рівності у місцевому самоврядуванні, ознайомитись із впровадженням гендерного підходу у діяльності ОМС та посиленням ролі територіальних громад у цьому напрямку, впровадження гендерної перспективи у політиці на місцевому рівні та з іншими не менш важливими питаннями забезпечення гендерної рівності громадян в громаді. 📘📘📙Даний тренінг впроваджується за сприяння Програми ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Уряду Швеції. 👍👍👍Велика вдячність тренерам та організаторам заходу за цікавий, актуальний та змістовно насичений тренінг .