Для бажаючих відкрити свою справу!

Дата: 29.08.2022 10:18

Фото без описуДля бажаючих відкрити свою справу!

В умовах сьогодення, як ніколи, є проблема працевлаштування в Україні, адже проблема реалізації права на працю в умовах воєнного стану є надзвичайно актуальною в укріплені продовольчої безпеки України.

Вельмишановний пан Велеяр пропонує вирішити череду проблем за допомогою вирощування грибів у домашніх умовах з покроковим описом дій на всіх етапах - від підготовки матеріалу для вирощування, до медичного використання, рецептів препаратів з грибів, кулінарних рецептів.

Вирощувати гриби можна не тільки в умовах приватних ділянок, їх можна вирощувати в містах, на балконах, у підвалах, технічних поверхах.

Навіть у маленькому селі в декілька десятків хат, люди об'єднавшись можуть налагодити грибний бізнес.

Наприклад, кожна родина в себе на подвір'ї вирощує гриби, а спільними зусиллями, придбавши автоклав і зареєструвавши мале підприємство, яке буде виробляти з вирощених грибів та овочів консервацію, сушені гриби, грибний порошок та реалізовувати свою продукцію через крамниці міст, чи установи харчування.

Також ви можете забезпечити себе і свою родину, впродовж всього року, свіжими грибами, вирощеними власноруч з дуже малими затратами коштів і часу.

Новослобідська сільська рада, всім бажаючим скористатися цією пропозицією – вирощуванням грибів, готова надати підготовлені матеріали паном Велеяром від «А до Я» та його контактні дані.

Діло за кожним з Вас! Разом до ПЕРЕМОГИ!