Земельні відносини

Створення фермерського господарства: особливості та нюанси

Аграрний сектор економіки вже який рік поспіль залишається одним із провідних та найбільш перспективних секторів. Про його дедалі більшу привабливість для представників бізнесу свідчить те, що в Україні налічується більше 45 тисяч підприємств, які здійснюють діяльність у сфері сільського господарства.

14:33 27.01.2021

До уваги платників податків Новослобідської сільської ради! З 1 січня 2021 року діють нові бюджетні рахунки

16:23 13.01.2021

Земля в громадах: Парламент направив законопроект №2194 на повторне друге читання

2 грудня 2020 року Верховна Рада не змогла підтримати в цілому законопроект «Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин» №2194  і направила його на повторне друге читання. Законопроект, зокрема, передбачає передачу землі державної власності за межами населених пунктів (крім земель, які потрібні державі для виконання її функцій) до комунальної власності сільських, селищних, міських рад.

13:45 08.12.2020