МОЗ інформує

Доступні Ліки

Пацієнти часто звертаються до контакт-центру НСЗУ з питанням, які ліки та медвироби безоплатні за е-рецептом у 2024 році. Нагадуємо

07:40 22.01.2024

В Україні зростає захворюваність на грип – хвороба, яка вражає верхні дихальні шляхи, легені, серцевий м’яз та кровоносні судини і може призвести до ускладнень

В Україні зростає захворюваність на грип – хвороба, яка вражає верхні дихальні шляхи, легені, серцевий м’яз та кровоносні судини і може призвести до таких ускладнень, як пневмонія, тромбоз, запалення спинного та головного мозку + запалення серцевого мʼяза (міокардит).

07:33 15.01.2024

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ ГРОМАДИ

Медичні маски, дотримання дистанції та “локальний карантин” в окремих містах чи областях – це базові протиепідемічні та профілактичні норми, які попри скасування загальнонаціонального карантину через COVID-19 діють в Україні на постійній основі.

07:41 10.01.2024

Генеральний директор ВООЗ закликав продовжувати носити захисні маски й дотримуватися соціальної дистанції через зростання захворюваності на COVID-19.

"Захворювання дихальних шляхів, спричинені COVID-19, грипом та іншими патогенами, зростають у багатьох країнах протягом кількох тижнів, й очікується, що це триватиме і після свят", - написав Тедрос Адханом Гебреєсус.

07:56 09.01.2024