МОЗ інформує

В ОБЛАСТІ ЦИРКУЛЮЄ ГРИП

На Сумщині вперше від початку епідсезону зафіксували випадки захворювання на грип.

11:39 04.01.2024

COVID-19 із нами вже майже чотири роки

За цей час багато людей встигли перехворіти (дехто неодноразово), вакцинуватися від хвороби, зробити одне чи декілька бустерних щеплень.

08:49 02.01.2024

Кір – дуже заразне та небезпечне захворювання

Кір – дуже заразне та небезпечне захворювання, яке легко розповсюджується, може спричинити ускладнення, інвалідність або навіть смерть. Збудник поширюється повітряно-крапельним шляхом: при кашлі та чханні, тісних особистих контактах, взаємодії з поверхнею, де є вірус, наприклад, якщо ви візьметеся за ручку дверей або візок у супермаркеті, на які щойно чхнув хворий.

08:03 29.12.2023

Надсилання СМС-повідомлень для відпуску е-рецептів відновлено

Надсилання СМС-повідомлень для відпуску е-рецептів відновлено. Пацієнти, як і раніше, зможуть отримати необхідні рецептурні ліки, вказавши номер рецепта та код його погашення – ця інформація надходить їм на телефон.

14:25 27.12.2023