МОЗ інформує

Медзаклади України забезпечені понад 4 тисячами генераторів на випадок «блекаутів» взимку

Попри тривалу повномасштабну війну, розв’язану росією проти України, Міністерство охорони здоров’я разом із партнерами продовжують активно працювати над забезпеченням закладів охорони здоров’я безперебійним електроживленням.

09:10 18.09.2023

МОЗ: Ліквідація наслідків після теракту на Каховській ГЕС завершена. Спалахів холери вдалося уникнути

Основний етап ліквідації катастрофи на Каховській ГЕС завершився 30 серпня. Штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації наразі завершив роботу, далі контролювати ситуацію будуть екстрені служби за своїми напрямами.

11:28 05.09.2023

За понад півтора року повномасштабної війни росія пошкодила 1 427 об’єктів медзакладів та ще 189 – зруйнувала вщент

Понад півтора року в Україні триває повномасштабна війна, розв’язана росією. Ворог продовжує цілеспрямовано знищувати інфраструктуру України, в тому числі й медичну, зокрема, лікарні, поліклініки, амбулаторії, пологові тощо.

11:25 05.09.2023

Паліативні хворі зможуть отримати знеболювальні ліки безоплатно в межах програми реімбурсації

31 серпня в дію увійшов оновлений реєстр лікарських засобів та медичних виробів, які підлягають реімбурсації (відшкодуванню). Цього разу до переліку додались знеболювальні лікарські засоби для паліативних пацієнтів, а також тест-смужки для вимірювання рівня глюкози в крові.

11:06 05.09.2023

11:25 04.09.2023

Як отримати допоміжні засоби реабілітації без проходження МСЕК та встановлення групи інвалідності, - пояснює МОЗ

Якщо раніше для одержання ДЗР у тривале користування потрібно було проходити крізь нещадні бюрократичні жорна, медико-соціальну експертну комісію та процедуру встановлення інвалідності, то зараз – це все в минулому. Сьогодні будь-який пацієнт, який проходить реабілітацію, може отримати всі необхідні асистивні технології безоплатно – прямо в медзакладі.

11:02 01.09.2023