МОЗ інформує

РОЗ'ЯСНЕННЯ ЩОДО ЩЕПЛЕНЬ ПІД ЧАС КАШЛЮ

Якщо кашель не є симптомом серйозного захворювання і не супроводжується гарячкою, то відкладати вакцинацію не потрібно – щеплення можна зробити дитині з ознаками легкого ГРВІ, це безпечно і не вплине на формування захисту. Однак рішення про щеплення в разі ознак ГРВІ приймають не батьки, а саме лікар.

07:47 06.02.2024

Унаслідок надмірного фізичного й психічного навантаження виникає втома, боротися з якою можна лише за допомогою відпочинку.

Наша працездатність падає, якщо ми дуже часто й інтенсивно працюємо або просто емоційно виснажені, не даємо собі часу на перепочинок. Тож тримайте поради, як побороти втому:

08:21 29.01.2024

Доступні Ліки

Пацієнти часто звертаються до контакт-центру НСЗУ з питанням, які ліки та медвироби безоплатні за е-рецептом у 2024 році. Нагадуємо

07:40 22.01.2024