МОЗ інформує

COVID-19 із нами вже майже чотири роки

За цей час багато людей встигли перехворіти (дехто неодноразово), вакцинуватися від хвороби, зробити одне чи декілька бустерних щеплень.

08:49 02.01.2024

Кір – дуже заразне та небезпечне захворювання

Кір – дуже заразне та небезпечне захворювання, яке легко розповсюджується, може спричинити ускладнення, інвалідність або навіть смерть. Збудник поширюється повітряно-крапельним шляхом: при кашлі та чханні, тісних особистих контактах, взаємодії з поверхнею, де є вірус, наприклад, якщо ви візьметеся за ручку дверей або візок у супермаркеті, на які щойно чхнув хворий.

08:03 29.12.2023

Надсилання СМС-повідомлень для відпуску е-рецептів відновлено

Надсилання СМС-повідомлень для відпуску е-рецептів відновлено. Пацієнти, як і раніше, зможуть отримати необхідні рецептурні ліки, вказавши номер рецепта та код його погашення – ця інформація надходить їм на телефон.

14:25 27.12.2023

Блекаути наближаються? Медзаклади готові до роботи за найскладніших умов

Генератори, старлінки, свердловини та автономні котельні — напередодні зими медзаклади забезпечуються всім необхідним, аби залишатися стійкими та продовжувати роботу в найскладніших умовах.

14:10 26.10.2023

МОЗ ініціює пришвидшення введення в дію Закону «Про лікарські засоби»

Пропозицію пришвидшити введення в дію нового Закону «Про лікарські засоби» на засіданні робочої групи по євроінтеграції при Комітеті ВР з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування представила заступниця міністра з питань євроінтеграції Марина Слободніченко.

14:08 26.10.2023