МОЗ інформує

НЕ НЕХТУЙТЕ ЩЕПЛЕННЯМИ

У 45-річного мешканця Чернівецької області – підозра на правець. Він звернувся до лікарів із характерними симптомами й наразі перебуває в лікарні, де отримує необхідну допомогу. Упродовж останніх 10 років чоловік не отримував щеплення від правця.

07:53 09.01.2024

COVID-19 продовжує поширюватись

Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила про припинення надзвичайної ситуації у зв’язку з COVІD-19, проте сама хвороба нікуди не зникла, а пандемія триває. Українці продовжують хворіти та помирати від ковіду, а кількість інфікованих в осінньо-зимовий період традиційно зростає.

07:36 09.01.2024

Фізична активність взимку: роз'яснює Міністерство охорони здоров'я України

Доросла людина має щотижня приділяти помірній фізичній активності 150 – 300 хвилин та щонайменше двічі на тиждень виконувати вправи, які залучають в роботу усі основні групи м'язів. Це – рекомендації Всесвітньої організації охорони здоров’я для фізичного і психічного здоров’я (https://bit.ly/3tus1HH).

08:52 08.01.2024

ВАКЦИНАЦІЯ ЦЕ ВАЖЛИВО

Після початку повномасштабної війни робота центрів масової вакцинації у громадських місцях з міркувань безпеки була припинена.

11:54 05.01.2024

В ОБЛАСТІ ЦИРКУЛЮЄ ГРИП

На Сумщині вперше від початку епідсезону зафіксували випадки захворювання на грип.

11:39 04.01.2024