Правова допомога поруч

Діти мають право на всі види правничих послуг від системи безоплатної правничої допомоги.

Отримати консультацію юриста діти будь-якого віку можуть самостійно. Вторинна правнича допомога усім дітям до 14 років надається через законних представників — батьків, усиновлювачів, опікунів тощо.

08:46 23.01.2024

Інформативні буклети, які надзвичайно важливі для наших захисників та ветеранів.

Разом з ГО "Принцип" підготували для вас декілька інформативних буклетів, які надзвичайно важливі для наших захисників та ветеранів.  Для тих, хто шукає пораду: - Як отримати статус УБД? - Як отримати ветеранський статус? - Які переваги надають ці статуси? - Яка процедура оформлення відпустки?  "Відпустки для військових" - цей буклет містить всю необхідну інформацію про те, як оформити відпустку, військовим, призваних на військову службу по мобілізації, та контрактників. Оформлення відпустки для лікування через ТЦК та СП.  "ОФОРМЛЕННЯ ВЕТЕРАНСЬКИХ СТАТУСІВ" - цей буклет допоможе вам розібратися у процедурі отримання ветеранського статусу, правах та привілеях, які він надає. Ветерани нашої країни заслуговують поваги та підтримки! Обидва буклети створені, щоб надати покрокові інструкції, зробити процеси максимально зрозумілими та доступними. Вони стануть незамінними помічниками для кожного, хто стоїть на захисті нашої держави.  Буклети можна знайти на нашому сайті за посиланням в коментарі. Якщо ви потребуєте консультації юриста та роз’яснень ваших прав звертайтеся до системи безоплатної правничої допомоги за телефоном контакт-центру системи безоплатної правничої допомоги 0 800 213 103. Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні. Контактний центр працює в будні з 8:00 до 18:00.  Усі контакти та сервіси системи БПД за посиланням у коментарі.

09:11 12.01.2024