Відділ фінансів та економічного розвитку

ПРОГНОЗ БЮДЖЕТУ на 2022 - 2024 роки

Відділом фінансів та економічного розвитку Новослобідської сільської ради розроблено Інструкції з підготовки пропозицій до Прогнозу бюджету Новослобідської сільської територіальної громади та  доведено до головних розпорядників бюджетних коштів Новослобідської сільської ради.

17:17 06.07.2021

Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Предмет закупівлі: ДК021:2015 код 72310000-1 «Послуги  з обробки даних» (обробка даних: збір, сортування, архівація, захист, транспортування, перетворення даних, необхідних для ідентифікації Клієнта з метою проходження процедури реєстрації і формування сертифікатів; обслуговування сертифікатів: Центр реєструє підписувачів, формує сертифікати (у кількості 1 шт.), зберігає, розповсюджує їх, управляє статусом сертифікатів, розповсюджує інформацію про статус сертифікатів; за бажанням Клієнта Центр надає додаткові послуги: формування позначки часу, повідомлень про статус сертифікатів у реальному часі за підписом Центру; за бажанням Клієнта Центр надає додаткові консультації щодо створення, перевірки та використання КЕП, засобів та процедури генерації особистого та відкритого ключів, а також створення електронних заявок.)          Ідентифікатор закупівлі:   UA-2021-02-23-012748-b Предмет закупівлі:  ДК021:2015 код 30140000-2 «Лічильна та обчислювальна техніка»,  засоби КЗІ з ліцензією на програмний продукт «CryptoLibV2 (захищений носій Secure Token-337М).   Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-02-23-012928-b

16:52 23.02.2021

Новослобідська СТГ готує паспорти бюджетних програм місцевих бюджетів та звітів про їх виконання

Відділом фінансів та економічного розвитку Новослобідської сільської ради проведено роботу з головними розпорядниками коштів щодо дотримання норм Наказу Міністерства фінансів України №836 від 26.08.2014 року «Правила складання паспортів бюджетних програм місцевих бюджетів та звітів про їх виконання». Було обговорено основні вимоги до складання паспортів бюджетних програм місцевих бюджетів та звітів про їх виконання, строки подання. Також проведено роз’яснювальну роботу, щодо особливостей формування та відправки паспортів бюджетних програм місцевих бюджетів та звітів про їх виконання за допомогою програмного забезпечення АІС «Місцеві бюджети» у системі «Logica».

17:05 12.01.2021

Бюджетний рік 2021 почався

Відділ фінансів та економічного розвитку Новослобідської сільської ради у відповідності до Постанови КМУ №228 від 28.02.2002 року "Про затвердження Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ" доводить 4 січня 2021 року лімітні довідки про бюджетні асигнування та кредитування до головних розпорядників коштів.

10:21 11.01.2021

Бюджетні запити та кошториси на 2021 рік.

БЮДЖЕТНИЙ ЗАПИТ НА 2021-2023 РОКИ індивідуальний (Форма 2021-2). 37101610 "Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, об`єднаних територіальних громадах"

14:49 23.12.2020