Увага стихійна торгівля небезпечна для здоров’я!

Дата: 17.08.2023 07:55

Нагадуємо про  заборону торгівлі з рук у невстановлених місцях. Торгівля харчовими продуктами невідомого походження в невстановленому місці (на вулицях, у дворах, на тротуарах, у скверах, парках, під’їздах) з рук, із землі, без відповідного дозволу на розміщення об’єкта торгівлі, де відсутній ветеринарно – санітарний контроль, несе загрозу виникнення гострих кишкових інфекцій.

Звертаємо увагу, на те що законодавством України продаж харчових продуктів дозволяється здійснювати тільки через стаціонарні підприємства торгівлі та через дрібно - роздрібну торгівельну мережу.

За торгівлю в містах з рук на вулицях, площах, у дворах, під'їздах, скверах та в інших невстановлених місцях Статтею 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення  передбачена відповідальність  штраф від одного до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі або без неї;