Відділ фінансів та економічного розвитку

До уваги суб’єктам господарювання постраждалих внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру.

З метою надання допомоги суб’єктам господарювання, що постраждали внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру Розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації/Сумської обласної військової адміністрації від 26.04.2023 № 159–ОД внесені зміни до «Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Сумській області на 2022-2026 роки». Таким чином суб’єкти підприємництва можуть звернутися до Комунальної установи «Сумський обласний фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради для отримання на безповоротній основі коштів з обласного бюджету з метою часткового відшкодування збитків, завданих нерухомому майну внаслідок ведення бойових дій, у результаті яких таке майно було знищене або пошкоджене. Докладніше про надання допомоги в розпорядженні голови Сумської обласної державної адміністрації/Сумської обласної військової адміністрації від 26.04.2023 № 159–ОД (додається).

13:00 08.06.2023

Український союз промисловців і підприємців (УСПП) разом з Благодійним фондом «Міжнародний рух за права потерпілих внаслідок російської агресії» інформує про те, що 30 березня 2023 року (четвер) планується проведення Конференції для підтримки підприємців та підприємств, потерпілих внаслідок війни на тему: «Перспективи захисту прав українських підприємців та підприємств на відшкодування шкоди, завданої внаслідок розв'язання і ведення агресивної війни росії проти України» за участі представників експертів проєкту «Юридичні Сили України».

15:04 27.03.2023

🔥 В Україні поновлено програму «Рука допомоги» – кредити непрацюючим громадянам з малозабезпечених сімей на початок чи розвиток власної справи.

09:54 23.02.2023

Рахунки для сплати податків та зборів 2023

За даними ДПС для сплати податкових  платежів та єдиного внеску  в 2023 році актуальні  рахунки, які діяли в 2022 році, окрім нових бюджетних рахунків, відкритих Казначейством для зарахування акцизного податку з сигарил (коди класифікації доходів бюджету 14020601, 14030601), для зарахування авансового внеску з податку на прибуток підприємств, що сплачується платниками податку, які здійснюють діяльність з торгівлі валютними цінностями у готівковій формі (код класифікації доходів бюджету 11021700).

09:45 05.01.2023

Бюджетні запити на 2023 рік.

Бюджетний запит Ф.1 Відділу фінансів та економічного розвитку Новослобідської сільської ради  на 2023р.

09:53 01.11.2022