ЖІНОЧИЙ ДЕНЬ

Дата: 04.03.2021 11:42

З ледь відчутним весняним подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня. Цей святковий день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія та кохання – пов’язане з жінкою.

Жінка... Найзагадковіше створіння Всевишнього. Природа надала їй найважливіші функції – продовжувати рід людський. Жінка – світло свого дому, серце сім'ї, хранителька і захисниця родинного вогнища. Вона дарує любов та ніжність, вислуховує, потішає, підбадьорює, прощає, примирює й поступається кожному. Навколо неї все стає на свої місця, єднається, віднаходить гармонію, розцвітає...

Саме в день 8 березня так багато квітів, привітань адресують коханим, милим, неповторним, єдиним жінкам. І кожній жінці напередодні свята хочеться виглядати яскравіше і привабливіше, ніж зазвичай. Тому на першому плані у них – створення святкового образу – макіяж, манікюр, зачіска та вбрання.

Створити ідеальний образ прекрасній половині людства допоможе виставка-огляд під назвою «Світ очима жінок», що діє в Линівській філії Новослобідської публічної бібліотеки . У матеріалах, зібраних на виставці, відвідувачі-жінки зможуть знайти корисну інформацію про одяг, аксесуари, підібрати для себе гарну зачіску, скористатися порадами по вихованню дитини, як бути успішною та якнайдовше залишатися чарівною, красивою і здоровою. На виставці представлено видання «Книга про матір», у якому зібрані поезії українських поетів ХІХ-ХХІ ст. про рідну неньку, її материнську любов, збірки кулінарних рецептів, по догляду за кімнатними рослинами та облаштуванню домівки. Для рукодільниць будуть у нагоді видання по в’язанню та вишивці, а також багато інших цікавих матеріалів для жінок.Фото без опису