Чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 17.05.2021 21:40

Фото без опису

Сьогодні в адмінприміщенні Юр'ївського старостинського округу відбулося виїзне засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Сприяючи забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров'я, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток, комісією розглянуто п'ять питань.

Розглядалися питання щодо призначення опікуна малолітній дитині - сироті, доцільність повернення дітей із закладу в біологічну родину, доцільність позбавлення батьківських прав та стан виконання батьками батьківських обов'язків. В ході засідання були вислухані пояснення та розглянуті документи із зазначених питань. Кожне питання викликало жваве обговорення серед членів комісії, адже всі присутні усвідомлювали рівень відповідальності за прийняті рішення.

За результатами засідання комісією прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів в першу чергу дітей.

А всім батькам хочеться ще раз наголосити на необхідності передусім дбати про забезпечення прав та інтересів дітей, оточувати їх турботою та піклуванням.