Участь у колегії служби у справах дітей Конотопської РДА

Дата: 23.04.2021 11:24

Фото без опису

Сьогодні начальник служби у справах дітей взяла участь у роботі колегії Конотопської районної державної адміністрації. На порядку денному основним питанням засідання було питання забезпечення прав та соціальних свобод дітей в Конотопському районі. Як зазначив на початку засідання голова Конотопської РДА Олександр БЕЗКОРОВАЙНИЙ: "ОСНОВНЕ ЗАВДАННЯ СЛУЖБ У СПРАВАХ ДІТЕЙ – ВИВЧИТИ СИТУАЦІЮ ПЕРЕБУВАННЯ ДІТЕЙ В ЗАКЛАДАХ І ЗРОЗУМІТИ ПЕРСПЕКТИВИ ЇХ ПОВЕРНЕННЯ ДО БІОЛОГІЧНИХ РОДИН". Начальник служби у справах дітей Конотопської райдержадміністрації Тетяна ТОЧИЛЕНКО ознайомила присутніх зі статистикою щодо кількості дитячого населення в районі, охопленням сімейними формами виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, роботою служб з родинами СЖО, профілактикою правопорушень серед дітей та іншими питаннями, що стосуються забезпечення прав дітей. Своїм досвідом з даного питання поділились начальники служб ОТГ: Дубов'язівської селищної ради Людмила ГАМАН, Кролевецької міської ради Алла МУСІЄНКО та Новослобідської сільської ради Антоніна НЕЧАЄВА. По завершенню колегії голова РДА наголосив на необхідності активізації роботи по створенню патронатних, прийомних родин та ДБСТ, а також на посиленні соціальної роботи щодо захисту дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Засідання колегії дало змогу ближче познайомитись спеціалістам служб, налагодити співпрацю між службами ОТГ району та намітити основні завдання та шляхи реалізації в питаннях забезпечення прав та соціальних інтересів дітей.