Навчання спеціалістів сільської ради

Дата: 30.11.2021 13:53

На минулому тижні начальник служби у справах дітей Антоніна Нечаєва та спеціаліст відділу фінансів та економічного розвитку Тетяна Морозова пройшли навчання за спеціальною короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Лідерство в економічному розвитку» в рамках реалізації проєкту #ПРООН та МОП «Розширення економічних можливостей для жінок як відповідь на кризу COVID-19 в Україні» (далі- EEW).

Всі три дні навчання були досить інформативними, змістовно насиченими та наповнили багаж знань спеціалістів з наступних тем - формування лідерських навичок задля сталого економічного розвитку громад; теоретичних основ сталого економічного розвитку громад з урахуванням гендерних аспектів; практичних аспектів та прикладів застосування гендерно-чутливого підходу до сталого економічного розвитку громад.

Хотілось би висловити слова подяки найкращому тренеру Оксана Урбан Федосова , консультанту проєкту Hryhorii Starykov координатору проєкту Тамара Харченко та всім, хто був залучений до розробки, впровадження, сертифікації навчальної програми. Сподіваємось на подальшу співпрацю.