Голова сільської ради

Фото без опису

Гаркавенко Ольга Олександрівна сільська жінка яка не тільки мати, берегиня, а й лідер громади, голова Новослобідської сільської  ради, вона здатна згуртувати громадськість села та повести за собою реалізовувати хороші плани на майбутнє. Така в нашій  громаді  є успішна, талановита, творча та креативна.

Дата народження: 5 лютого 1973 року в селі Руднєве Путивльського району Сумської області

Громадянка України

• В 1980 році пішла до першого класу Руднєвської восьмирічної школи.
  • В 1987 році, у зв'язку зі зміною місця проживання родини, перевелась до Путивльської школи № 1 м.
  • У 1990 році закінчила Путивльську школу № 1
  • У 1995 року закінчила Сумський сільськогосподарський інститут за спеціальністю «Ветеринарний лікар».
  • З вересня 1993 року по квітень 1998 року працювала в СЗАТ імені Карла Маркса на посаді ветеринарного лікаря.
  • З квітня 1998 року по грудень 2001 року переведена бухгалтером в СЗАТ імені Карла Маркса.
  • З грудня 2001 року рішенням 15 сесії 23 скликання обрана секретарем виконкому Князівської сільської ради Путивльського району Сумської області.
  • З квітня 2002 року по квітень 2006 року, за рішенням 1 сесії 4 скликання, обрана секретарем Князівської сільської ради Путивльського району Сумської області.
  • З квітня 2006 року по листопад 2017 року працювала  сільським головою Князівської сільської ради Путивльського району   Сумської області. При цьому була переобрана сільським головою Князівської сільської ради в 2010 році та 2015 році.
  • У 2009 році закінчила Сумський гуманітарний інститут вищого навчального закладу "Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна" м. Суми за спеціальністю "Право"
  • З листопада 2017 року працює головою Новослобідської сільської ради.
  • У 2018 році закінчила Сумський національний аграрний університет за спеціальністю "Публічне управління та адміністрування"
  • 25 жовтня 2020 року обрана Новослобідським сільським головою

Телефон: +38 (05442) 5-45-20

Електрона пошта: nsloboda_sr@ukr.net