Сумська область, Путивльський район

ПРАВОВИМИ ЗНАННЯМИ ЗМІЦНЮЄМО ГРОМАДИ

Дата: 12.04.2018 14:51

Юстиція Сумщини, без перебільшення, знайшла своє провідне місце у     процесах     реформування громад. Наразі управління юстиції виступило партнером   і безпосереднім учасником освітньої програми «Регіональний менеджмент», яка     покликана підвищити рівень знань, у тому числі й правових, в очільників та   спеціалістів місцевого самоврядування.

Сьогодні на базі юридичного факультету Сумського національного аграрного університету, з яким обласна юстиція співпрацює у багатьох перспективних напрямах, відбулося навчання працівників об’єднаних територіальних громад. Серед розглянутих питань великий блок було віддано правовій освіті.

Команда фахівців головного управління працювала дуже динамічно: по-перше, були надані юридичні знання щодо діяльності об’єднаних територіальних громад та їхніх статутних документів; не менш важливим було завдання – навчити спеціалістів об’єднаних громад надавати якісні послуги.

Окрему увагу було приділено широкомасштабному загальнонаціональному проекту «Я МАЮ ПРАВО!», який на сьогодні повинен стати основою правової роботи у громадах.