A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Новослобідська громада
Сумська область, Путивльський район

КВК на приз Новослобідського сільського голови - 2018

Дата: 20.04.2018 11:48
Кількість переглядів: 155

    

  16 квітня в тематично прикрашеному актовому залі Новослобідського НВК відбувся гумористичний конкурс  «КВК на приз  Новослобідського сільського  голови - 2018».

          Основною метою заходу була консолідація зусиль зацікавлених органів виконавчої влади  в розвитку молодіжного руху  у Новослобідській сільській раді, створення умов для творчого, інтелектуального і духовного розвитку молоді.

          У цьому цікавому, емоційному, розважальному конкурсі взяли участь чотири команди: «Князівський Фреш –стайл» (село Князівка), «Новослобідський Квартал» (село Нова Слобода), «Знай наших» (село Линове), «Мисливці за удачею» (село Юр’єве).            Оцінювання виступів команд здійснювало журі, до складу якого увійшли представники відділу освіти, центру позашкільної роботи, старости та сільський голова.

         До програми КВК входили такі конкурси: «Візитка», «Розминка», «Біатлон»,  «Домашнє  завдання». Особливо непередбачуваним і цікавим для всіх став конкурс домашнього завдання, тема якого - «Мрії моєї громади». Даний конкурс дав можливість командам в жартівливій формі торкнутися наболілих проблем та висловити свої сподівання на краще у питаннях розвитку та процвітання громади.

У результаті захоплюючої та досить цікавої гри місця розподілилися таким чином :

І місце – команда «Новослобідський квартал» ;

ІІ місце – команда «Князівський Фреш-стайл»;

ІІІ місце – команда «Знай наших»;

IV місце – команда «Мисливці за удачею».

           Всім учасникам були вручені дипломи та подарунки на згадку, а переможці отримали грошовий приз і можливість представити громаду на аналогічному  конкурсі в с. Шалигіне. Сільський голова, Гаркавенко О.О., пообіцяла докласти максимум зусиль в реалізації  мрій та побажань, озвучених командами та висловила сподівання на те, що проведення подібних конкурсів стане доброю традицією в житті громади.

 « повернутися

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора