Сумська область, Путивльський район

НАШІ - НАЙКРАЩІ!

Дата: 26.04.2018 14:41

21 квітня 2018 року в  приміщенні  Шалигінського  будинку культури  було проведено конкурс КВК . У заході брали участь чотири команди: Шалигінської  селищної ради  с. Соснівка, с. Сваркове, смт. Шалигіне та  с.Нова Слобода Новослобідської сільської ради.

Боротьба між командами була надзвичайно цікава та напружена. Прагнення перемоги, бажання показати свої таланти  весь вечір тримала в емоційному напруженні як учасників команд так і всіх присутніх того вечора в залі. Конкурс проходив весело і динамічно під оплески вболівальників. Творчість і винахідливість, гумор і веселий настрій панував у
актовій залі. Але, не дивлячись на всі перешкоди, команда Новослобідської сільської ради «Новослобідський квартал» виборола беззаперечну перемогу у конкурсі.

Бажаємо нашим переможцям  не зупинятися на досягнутому, впевнено йти до своєї мети, бути завжди попереду, творчих успіхів та натхнення! Так тримати! Ви - найкращі!