Сумська область, Путивльський район

Сумщина туристична - 2018

Дата: 08.06.2018 14:05

7 червня 2018 року  в Сумах відбувся  Міжнародний бізнес-форум та виставка «Сумщина туристична-2018». Цей день був насичений різноманітними заходами: презентаціями, виступами поважних гостей , виставками, семінарами. Особливе захоплення в усіх присутніх  викликали майстер класи від народних умільців, які навчали створювати  ляльки мотанки та витинанки,  ліпити з глини, малювати та інше.

Новослобідську сільську раду, представив на цьому заході фольклорний колектив «Горюночка». У його виконанні звучали горюнські пісні. Репертуар учасників, їх манера виконання, костюми, елементи обрядовості викликали у присутніх в залі цікавість і щире захоплення культурою «горюнів».

А всіх, хто хоче більше дізнатись про цю унікальну культуру, запрошуємо відвідати Музей горюнської культури на території нашої сільської ради.