Сумська область, Путивльський район

З Днем Конституції України

Дата: 27.06.2018 15:25

Дорогі земляки!
             Щиро й сердечно вітаю Вас із визначним національним святом – Днем Конституції України!

28 червня 1996 року назавжди залишиться видатною подією в сучасній історії нашого народу. Україна обрала шлях незалежного розвитку та  закріпила це в Конституції. З прийняттям цього історичного акту український народ отримав найцінніше: право на самовизначення, а Держава стала незалежною, демократичною, суверенною та соборною.

Але не слід забувати, що конституційні норми, якими б вони передовими і демократичними не були, самі по собі не змінять життя на краще. Сьогодні, аби перетворити зміст на результат, усім нам потрібні підвищена відповідальність, самовіддана праця заради однієї мети – процвітання України як цивілізованої європейської держави.

У цей урочистий день щиросердно бажаю усім жителям нашої громади  міцного здоров’я, родинної злагоди, миру та щастя.
Нехай у ваших родинах завжди панує світлий настрій, міцніє почуття гордості за рідну Україну та впевненість у кращому й благополучному житті у власній державі.

Хай завжди над нашою Україною буде чисте небо, лагідне, життєдайне сонце та мир!

Зі святом Вас, дорогі земляки!
                                                                        З повагою, сільський голова  Гаркавенко О.О..