Дата: 02.08.2018 09:26

НА ЩАСЛИВУ ДОЛЮ –

ЯК БАТЬКИ НАЗИВАЮТЬ ДІТЕЙ НА ПУТИВЛЬЩИНІ

Обираючи ім’я для своєї дитини, батьки керуються різноманітними факторами –красиве, звучне або просто незвичне, «щоб ні в кого не було».

Так, у 2018 році найпоширенішими іменами для новонароджених дівчаток на Путивльщині стали: Анна, Анастасія, Кіра, Софія.

Для хлопчиків найчастіше обирають: Артем, Єгор, Тимур, Ярослав.

Серед діток, народжених цього річ у Путивльському районі, зустрічаються і рідковживані імена – жіночі: Ілона. Маленьких чоловіків також нарікли незвично: Ігнат.

Якщо одразу після народження малюка батьки визначились з його іменем, то свідоцтво про народження можна отримати безпосередньо у пологовому будинку, скориставшись зручним сервісом від Міністерства юстиції України, без жодних черг та часових затрат.

У 2018 році на Сумщині народилося понад 4 тисячі малюків і кожне друге свідоцтво про народження батьки отримали безпосередньо в закладах охорони здоров’я.

#MinJust4U #МінЮст