День села

Дата: 31.08.2018 08:29

Фото без опису17 серпня село Бунякине прирасилось стрічками, кульками, квітами і все на честь святкування Дня села. Цього дня в святково прикрашеному сільському клубі зібрались всі: від найменшого до найстаршого жителя, щоб помилуватись виставками народних умільців, святковим концертом, а то і просто відпочити від щоденних клопотів. Дітвора цього дня також отримала море позитивних емоцій від надувних гірок.

А по обіді розпочався святковий концерт. З словами глибокої та щирої подяки виступила Новослобідський сільський голова Гаркавенко О.О., яка побажала всім присутнім мирного неба та рідної землі під ногами. Цього дня не залишились без подарунків і найстарші жителі села і наймолодші, і першачки. Людям, які не покладаючи сил працюють на благо села і громади були вручені почесні грамоти. Яскравий та душевний концерт жителі та гості зустрічали щирими аплодисментами. А потім на всіх чекав смачний куліш та інші смаколики. Під вечір для всіх бажаючих була організована пінна дискотека.

Було вже за північ, а присутні все не хотіли розходитись по домівках....

Жителі села та гості свята висловлююють глибоку подяку народному депутату Андрію Леонідовичу Деркачу за надану фінансову допомогу на організацію яскравого та змістовного святкового концерту. Хай вам Бог завжди  посилає своє благословіння на ваші добрі діла !