Свякували День народження нашої країни!

Дата: 01.09.2018 17:00

Фото без опису

24 серпня  український народ відзначає своє головне свято - День незалежності України. Князівський старостинський округ, як і вся Україна, відзначав 27 річницю незалежності на території Князівського навчально-виховного комплексу. Після вітального слова голови громади Гаркавенко О.О. відбулися святкові заходи для дітей.  Щасливі, задоволені діти з радістю брали участь у конкурсах, за які отримали  цукерки та морозиво. Більшість конкурсів були пов'язані  з історією нашої держави, її символами, відомими людьми. Діти не тільки весело провели свій час, а й поповнили свої знання новими та цікавими знаннями про нашу державу.

Батьки та діти висловлюють  щиру подяку  голові громади Гаркавенко О.О. та генеральному директору ПП "Карла Маркса-2" Гаркавенко С.В. за розуміння і допомогу у проведенні свята для дітей.