Сумська область, Путивльський район

ВІТАЛИ ПРАЦІВНИКІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

Дата: 01.10.2018 12:23

29 вересня в Новослобідському НВК відбувся святковий захід присвячений Всеукраїнському Дню дошкілля. Цього дня привітати всіх працівників дошкільної освіти до навчального закладу завітали почесні гості - народний депутат України Андрій Леонідович Деркач та депутати Сумської обласної ради. Не залишився без уваги в цей день жоден працівник дошкілля, а найкращі були відзначені подяками та подарунками від народного депутата. Незважаючи на холодну та дощову погоду, в залі панувала тепла та дружня атмосфера.

Шановні працівники дошкільних закладів нашої громади! Нехай лагідна посмішка сонечка дарує Вам невичерпну енергію, красу і чарівність, життя Ваше буде наповнене щастям, добробутом та натхненням, а в оселі вашій панують світло і злагода, а в серці - добро і мудрість, а в житті - достаток і удача.

Бажаємо Вам нових професійних досягнень і глибокої поваги. Нехай прекрасні почуття зігрівають ваші серця, а доля буде щедро наповнена теплом і любов'ю.