ВІТАЛИ НАШИХ ОСВІТЯН

Дата: 10.10.2018 10:29

Фото без опису

7 жовтня вся Україна вітала людей, які сіють добре вічне - працівників освітньої галузі. Не залишилась осторонь і наша сільська рада. Напередодні свята 5 жовтня в Юр'ївському БК зібрались представники освітньої галузі, депутати, виконуючі обов'язки старост, гості.Багато теплих і щирих привітань лунало в цей день на адресу освітян. Сільський голова Гаркавенко О.О. вручила почесні подяки найкращим із найкращих від народного депутата А.Л. Деркача. З теплими словами побажань звернулась до своїх колег начальник відділу освіти Чернякова Т.М.. Цього дня на свято завітала голова районної профспілки освітян Кізенко Т.А.., яка вручила грамоти головам профспілкових комітетів навчальних закладів. Щирі побажання, запальні та мелодійні пісні, тепла дружня атмосфера були головними атрибутами свята. А на завершення на всіх чекав смачний та феєричний торт.
Ми ще раз вітаємо наших працівників освіти з їх святом.
Немає завдання більш важливішого, ніж давати людям знання, готувати їх домайбутнього життя. Адже найкраща професія на землі, найвідповідальніша і найнеобхідніша для суспільства, - Вчитель.
Людство зобов'язане всім, хто становить основи цивілізації, хто не просто володіє знаннями, а й може донести ці знання до своїх учнів.
Шановні наші, освітяни, від усього серця бажаємо Вам доброго здоров'я, сімейного благополуччя, щастя, радості та успіхів у всіх справах і починаннях!