Спортивне свято з футзалу!

Дата: 06.02.2019 09:02

30.01.2019  на базі спортивної зали Юр’ївського  НВК відбувся перший етап   змагань з футзалу серед команд закладів загальної середньої освіти Новослобідської сільської ради.

З метою формування здорового способу життя, підвищення рухової активності й зміцнення здоров’я учнів, популяризація футболу  до змагань долучились  десять команд різного віку за трьома групами. Кожна гра була цікавою і напруженою. Проявивши високі бійцівські якості, характер, прагнення перемоги та кращу фізичну підготовку, переможцями стали:

І група 1-5 класи: команда Новослобідського НВК – І місце; команда Князівського НВК – ІІ місце; команда Юр’ївського НВК  – ІІІ місце;

ІІ група 6-9 класи: команда Юр’ївського НВК 1 – І місце; команда Новослобідського НВК – ІІ місце; команда Юр’ївського НВК 2 – ІІІ місце;

ІІІ група 10-11 класи: команда Новослобідського НВК – І місце; команда Юр’ївського НВК  – ІІ місце.