День волейболу в громаді

Дата: 11.02.2019 10:50

Фото без опису

Ось уже другий рік поспіль, з метою популяризації волейболу, підвищення спортивної майстерності, утвердження здорового способу життя та рухової активності , були проведені змагання з волейболу серед чоловічих команд ОТГ. У змаганнях взяли участь команди чотирьох сіл: Нова Слобода, Линове, Юр’єве та Князівка. Змагання були напруженими, цікавими та захоплюючими. Учасники команд продемонстрували згуртованість, майстерність, добру фізичну форму, витривалість та прагнення до перемоги.

У гострій, безкомпромісній боротьбі  перше місце виборола команда - с. Юр’єве, друге – с. Нова Слобода, третє – с. Князівка, четверте – с. Линове.

Цей ігровий день приніс кожному присутньому в залі, позитивні враження та неповторні емоції! Вітаємо переможців змагань та бажаємо всім учасникам нових перемог і сильного командного духу!