ПАРА З ПУТИВЛЯ УРОЧИСТО ВІДСВЯТКУВАЛА 5-РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ ПОДРУЖНЬОГО ЖИТТЯ

Дата: 14.02.2019 14:42

День весілля – особлива подія в житті кожної закоханої людини, а перші ювілеї подружнього життя стають доброю винагородою за всі ті труднощі, з якими зустрічаються у повсякденному житті люблячі серця.

Завдяки проекту Мін’юсту «День народження кохання» пара з Путивля Віталій та Людмила скористалася можливістю та урочисто відсвяткувала перший ювілей свого весілля. 5 років тому молодята сказали один одному «ТАК» і з того моменту не розлучалися. За цей час їх сім’я збільшилася – в них народився дуже гарний та веселий синочок Єгор.

Під час урочистої церемонії ювіляри поновили свої обітниці та прийняли поздоровлення від рідних та друзів.

Як кажуть, 5 років – це дерев’яне весілля, то нехай сімейне дерево Віталія та Людмили глибоко проникає в ґрунт і дає бажані плоди!