Волейбольний турнір на приз сільського голови

Дата: 18.02.2019 11:29

Фото без опису

Цікаве, видовищне й динамічне спортивне дійство відбулось сьогодні в Князівському НВК, а саме волейбольний турнір на приз Новослобідського сільського голови. Це свято волейболу було присвячене 30 річниці виведення військ з Афганістану. В змаганнях взяли участь шість команд: «Чайка» смт Шалигіне, «Сейм» села Князівка, «Чайка» села Юр’єве, «Факел» Путивльського професійного ліцею, «Т-4» міста Путивля та команда з міста Буринь. Кожна гра була цікавою та захоплюючою, команди запекло змагалися за титул найкращої. До кінця турніру зберігалася інтрига, особливо напружено проходили фінальні матчі, у яких зустрілися в протистоянні найсильніші команди волейболістів. У підсумку перше місце дісталось команді з Шалигіно, на другому місці команда міста Путивль, третє місце у команди з Бурині. Командам призерам були вручені грамоти та медалі, а команда переможниця отримала такий заповітний кубок. Грамотами також були нагороджені кращі гравці команд ,кращий гравець турніру та кращий гравець за версією глядачів. Ми вдячні всім учасникам змагань за видовищну командну гру, гарний настрій та море позитивних емоцій.