Перемога наших "дзвіночків"

Дата: 18.02.2019 13:56

Фото без опису

VІІ міжнародний конкурс –фестиваль дитячо-юнацької  творчості «Перлина –Fest» , відбувся 16 лютого 2019 р., в Колонній залі Київської державної адміністрації. В цьому заході взяли участь  і наші таланти - дитячий вокальний ансамбль «Веселі дзвіночки», комунального закладу «Новослобідський сільський будинок культури» з піснею «Молодь змінює Світ».  Учасниці фестивалю Анна Нештенко,  Дар’я  Коротка, Юлія Шаповалова  поділились своїми незабутніми враженнями : «Які  ж ми тільки емоції отримали - це неможливо описати!». Завдяки багаторічній , старанній праці  дівчата отримали грамоти  та медалі від організаторів за зайняте почесне  трете місце. Вітаємо наших талановитих дівчаток і бажаємо нових звершень. Дякуємо за організацію поїздки до м. Київ Гаркавенко С.В., Гаркавенко О.О., Троценко М.В..